ECHIPA INOVATRIUM

are pasiune pentru inovare si excelenta, respect pentru oameni, incredere in potentialul de crestere a fiecaruia si responsabilitate pentru viitor

INOVATRIUM este mai mult decat un loc de munca, este o stare de spirit in care creativitatea, profesionalismul si spiritul inovator sunt la ele acasa.

Psih. Vasile Moldovan
PRESEDINTE

Management, Antreprenoriat, Coaching, Formare, Advocacy, Dezvoltare personala si comunitara

Mobil 0745 201 245
Tel/fax 0356 108 800
sile.moldovan@inovatrium.ro

Psih. Paula Ternauciuc
PARTENER FONDATOR

Formare, Planificarea carierei, Evaluare impact, Atragere finantari, Management proiect

Mobil 0757 087 985
Tel/fax 0356 108 800
paula.ternauciuc@inovatrium.ro

Psih. Florentina Ciursa
PARTENER FONDATOR

Consultanta, Educatie non-formala, Mentorat, Evaluare impact, Sanse egale, Proiecte europene

Mobil 0757 087 983
Tel/fax 0356 108 800
tina.ciursa@inovatrium.ro

Lavinia Moldovan
PARTENER FONDATOR

Comunicare,  Relatii publice, Formare, Consultanta, Monitorizare, Medierea muncii

Mobil 0740 217 604
Tel/fax 0356 108 800
lavinia.moldovan@inovatrium.ro

Av. Florin Kovacs
PARTENER FONDATOR

Management, Formare, Lobby si Advocacy, Drepturile omului, Monitorizare legislativa

Mobil 0722 336 965
Tel/fax 0356 108 800
florin.kovacs@inovatrium.ro

Ilona Mihaies
EXPERT DEZVOLTARE AFACERI

Management, Antreprenoriat, Formare, Planificare strategica, Management intercultural

Mobil 0722 243 604
Tel/fax 0356 108 800
Ilona.mihaies@inovatrium.ro

Dr. Psih. Speranta Rodica Pantelie
EXPERT DEZVOLTARE AFACERI

Consiliere vocationala, Cercetare, Consultanta, Monitorizare, Formare

Mobil 0749 204 040
Tel/fax 0356 108 800
rodica.pantelie@inovatrium.ro

Carmen Tot
EXPERT DEZVOLTARE AFACERI

Achizitii publice, Antreprenoriat, Consultanta, Monitorizare, Formare

Mobil 0757 087 980
Tel/fax 0356 108 800
carmen.tot@inovatrium.ro

Ionut Ardelean
EXPERT TEHNOLOGIA INFORMATIEI

Administrare date si retele informatice, Securitate cibernetica

Mobil 0724 492 123
Tel/fax 0356 108 800
ionut.ardelean@inovatrium.ro

Nicolae Laus
PSIHOLOG

Evaluare psiho-profesionala, Psihoterapie, Formare

Mobil 0722 625 221
Tel/fax 0356 108 800
niki.laus@inovatrium.ro

Antonica Adascalitei
PSIHOLOG

Consiliere psiho-profesionala, Educatie si formare

Mobil 0740 774 859
Tel/fax 0356 108 800
antonica.adascalitei@inovatrium.ro

Marioara Bleoju
EXPERT DEZVOLTARE AFACERI

Consultanta, Monitorizare, Comunicare, Marketing, Formare

Mobil 0757 577 758
Tel/fax 0356 108 800
marioara.bleoju@inovatrium.ro

Suzana Colta
EXPERT DEZVOLTARE AFACERI

Consultanta, Monitorizare, Achizitii publice, Formare

Mobil 0723 172 961
Tel/fax 0356 108 800
suzana.colta@inovatrium.ro

Cristian Velici
EXPERT FINANCIAR-CONTABIL

Contabilitate, Monitorizare financiara, Raportare financiara

Mobil 0720 460 139
Tel/fax 0356 108 800
cristian.velici@inovatrium.ro